Freja

Freja - Nadszedł twój czas

Ogłoszenie

Forum jest w czasie budowy !!!

#1 2011-06-20 12:10:16

Kisan

Wielki Król

Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 16
Punktów :   

Wojownik Lux/Uzdrowiciel

Opis wojownika Lux/uzdrowiciela

Wojownik Lux
Opis: Wojownicy Lux to magowie defensywni i wojownicy w jednym. Przez wiele lat studiowali tajniki siły światła i stawali się coraz silniejsi. Są potocznie nazywani uzdrowicielami dzięki swoim zdolnością leczniczym.
Styl walki: Uzdrowiciele walczą głównie kosturami na których końcu są małe ostrza. Mało używają magii do walki, gdyż nie jest ona do tego przeznaczona.
Mocne strony: Walka z półdystansu, natychmiastowe leczenie ran, mocne magie światła
Słabe strony: Wolne magie

Zdolności

Leczenie
Opis: Dzięki tej mocy wojownik Lux potrafi wyleczyć siebie lub swojego sojusznika.
Typ: Świetlny
Mana: Drobne rany = 5
Większe rany = 10
Poważne rany = 15
Rany krytyczne = 40

Atak światłem
Opis: Dzięki tej mocy wojownik Lux może wytworzyć kulę z światła i nią zaatakować. Jeśli trafi się w głowę ofiarę zostaje ona oślepiona na 2 tury.
Typ: Świetlny
Mana: 10

Oślepienie
Opis: Dzięki tej mocy wojownik Lux może oślepić wroga na czas 1 tury, czasami 2.
Typ: Świetlny
Mana: 10

Grad cięć
Opis: Dzięki tej mocy wojownik Lux atakuję wroga włócznią/kosturem wzmocnionym światłem
Typ: Fizyczny/Świetlny
Mana: 15

Magiczna włócznia
Opis: Dzięki tej mocy wojownik Lux może wyrzucić włócznie/kostur wysoko w powietrze a następnie ten zamienia się w czyste ostre światło atakujące przeciwnika.
Typ: Świetlny/Fizyczny
Mana: 20

Kontrola światła
Opis: Dzięki tej mocy wojownik Lux może kierować światłem i np. skierować je na jakiś łatwopalny przedmiot a ten zacznie się w końcu palić.
Typ: Świetlny
Mana: 15, za turę używania 5

Offline

 
...
ReklamaAdminiKontakt
Nasz button
BRAK
Wymiany
BRAK
Head Admin

Kisan -
Admin







GG wyżej, PW i
kisan@onet.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamesj2me.pun.pl www.wszadministracja.pun.pl www.petron.pun.pl www.grom.pun.pl www.miecz.pun.pl